Články o luxusnom tienení a feng-shui

Interiérová roleta na diaľkové ovládanie bez kabeláže

Snívate o krásnych látkových roletách s pohodlným diaľkovým ovládaním? Váš interiér je už zariadený a vášmu snu bráni myšlienka, že by ste doma museli zasa niečo prerábať? Dopočuli ste sa, že na trhu síce sú batériové rolety, no sú hlučné a baterky rýchlo odchádzajú?

Spoločnosť K-system prostredníctvom svojho dizajn ateliéru  prináša na slovenský trh najmodernejšiu látkovú batériovú roletu NERO s množstvom technických vychytávok, ktorá ochráni vaše súkromie a poskytne príjemný tieň. Na prvý pohľad táto interiérová roleta určite zaujme luxusným dizajnom kovového držiaka a k nemu ladiacim hliníkovým spodným záťažovým profilom. Roletu môžete ovládať nielen prostredníctvom diaľkového ovládača, ale aj manuálne ťahom za spodný profil.

Látková roleta NERO je ako stvorená pre montáž do zariadeného interiéru, kde nie je žiadna káblová príprava. Súčasťou dodávky sú batérie s 5 ročnou životnosťou, ktoré si ľahko vymeníte. Šikovný diaľkový ovládač vám umožní rolety ovládať jednotlivo, po skupinách aj centrálne. Špičková kvalita je podložená 5 ročnou zárukou.

Splňte si svoj sen! Objednajte si čo najskôr najtichšiu látkovú roletu na batérie NERO.