Chceli by ste získať plisované roletky so zľavou 60 %?

Využite cenovo zvýhodnenú akciu na interiérové plisované rolety Basic Plisé. Akcia trvá do vypredania skladových zásob

Pošlite nám čo najskôr rozmery skla Vášho okna na email dizajn ateliéru dizajnatelier@ksystem.eu  a my Vám obratom spracujeme cenovú ponuku na plisované roletky ovládané guličkovou retiazkou. Pozor ponuka platí iba do vyčerpania skladových zásob. K dispozícii sú látky týchto farieb – hnedá, biela, krémová, rúžová, zelená, vzor s bocianikmi, vzor modrá s macíkmi a biela sieťkovaná.

Interiérové plisované rolety tejto kolekcie sú určené pre okná s izolačným dvojsklom. Horná lišta rolety je hranatého tvaru a dokonale splýva s rámom okna a zasklievacou lištou. Roleta sa jednoducho vyťahuje a sťahuje pomocou guličkovej retiazky, ktorá je spojená klietkou. Vďaka bočnej fixácii lamiel je roletu možné použiť aj do sklopných a strešných okien.

Plisované rolety nazývané Plisé, podobne ako iné textilné rolety, umožňujú reguláciu prirodzeného svetla vytiahnutím alebo stiahnutím rolety. Okrem základnej funkcie spĺňajú aj vysoko estetickú funkciu a vhodným spôsobom dotvárajú interiér. Jednofarebné a vzorované látky sú kombinovateľné s farebnými lištami, vrátane imitácií dreva a uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Interiérové plisované rolety Basic Plisé majú niekoľko výhod:


  • dizajnový súlad hornej lišty Basic Plisé so žalúziami Basic Design, umožňuje kombináciu roliet a žalúzií v rámci miestností  jedného objektu.
  • minimálny zásah do okna a neviditeľné uchytenie
  •  horná lišta rolety splýva s rámom okna

Prečo využiť túto akciu?

  • Akcia trvá len do vyčerpania skladových zásob.

Dopyt na produkt

o ochrane osobných údajov v platnom znení a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb
pri spracúvaní osobných údajov a súvisiacimi predpismi.